Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli filiali rahbari Toshkent Davlat Transport Universiteti talabalari bilan joriy yilning 12 mart sanasiga belgilangan uchrashuvni o'tkazdi.
Oʻzbekiston Respublikasi Transport vazirining “Transport sohasidagi tashkilotlar rahbarlari hamda Toshkent davlat transport universiteti talabalari oʻrtasida uchrashuvlar tashkil etish toʻgʻrisida”gi tegishli buyruq ijrosi yuzasidan Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli filiali rahbari A.Sh.Bozorov ishtirokida universitetda tahsil olayotgan talaba yoshlar bilan “Rahbar va talaba yoshlar uchrashuvi” boʻlib oʻtdi.
Tadbirda yoshlarning taklif va murojatlari oʻrganildi, bir guruh iqtidorli talaba yoshlar esdalik sovgʻalar bilan taqdirlandilar.
Shuningdek, uzel rahbari A.Sh.Bozorov tomonidan Toshkent davlat transport universitetida yoshlarga yaratilgan imkoniyatlar va hamkorlik dasturlari bilan yaqindan tanishildi.

The head of the Bukhara regional railway hub branch held a meeting with students of Tashkent State Transport University on March 12 of this year.
In accordance with the relevant order of the Minister of Transport of the Republic of Uzbekistan “On organizing meetings between heads of organizations in the field of transport and students of Tashkent State Transport University”, the “Meeting of Leaders and Students” was held with students studying at the university with the participation of the head of the Bukhara regional railway hub branch A.Sh. Bozorov.
The event examined the proposals and appeals of young people, and a group of talented young students were awarded with commemorative gifts.
The head of the hub A.Sh. Bozorov also got acquainted with the opportunities and cooperation programs created for young people at Tashkent State Transport University.