Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli filiali rahbari Toshkent Davlat Transport Universiteti talabalari bilan joriy yilning 12 mart sanasiga belgilangan uchrashuvni o'tkazdi.
Oʻzbekiston Respublikasi Transport vazirining “Transport sohasidagi tashkilotlar rahbarlari hamda Toshkent davlat transport universiteti talabalari oʻrtasida uchrashuvlar tashkil etish toʻgʻrisida”gi tegishli buyruq ijrosi yuzasidan Buxoro mintaqaviy temir yo‘l uzeli filiali rahbari A.Sh.Bozorov ishtirokida universitetda tahsil olayotgan talaba yoshlar bilan “Rahbar va talaba yoshlar uchrashuvi” boʻlib oʻtdi.
Tadbirda yoshlarning taklif va murojatlari oʻrganildi, bir guruh iqtidorli talaba yoshlar esdalik sovgʻalar bilan taqdirlandilar.
Shuningdek, uzel rahbari A.Sh.Bozorov tomonidan Toshkent davlat transport universitetida yoshlarga yaratilgan imkoniyatlar va hamkorlik dasturlari bilan yaqindan tanishildi.

Руководитель филиала Бухарского регионального железнодорожного узла провёл встречу со студентами Ташкентского государственного университета путей сообщения, намеченную на 12 марта текущего года.
В связи с реализацией соответствующего приказа Министра транспорта Республики Узбекистан «Об организации встреч руководителей организаций сферы транспорта со студентами Ташкентского государственного университета путей сообщения» проведена «Встреча лидеров и студенческой молодежи» с участием начальника филиала Бухарского регионального железнодорожного узла А.Ш. Бозорова.
На мероприятии были изучены предложения и обращения молодежи, группа талантливых студентов и молодых людей была награждена памятными подарками.
Также руководитель узла Бозоров А.Ш. ознакомился с возможностями и программами сотрудничества, созданными для молодежи в Ташкентском государственном университете путей сообщения.